Ramowa zabudowa balkonu.


Zabudowa balkonu produkowana w systemie zabudowy lekkiej, osłonowej stosowanej na zewnątrz, loggi ale także wewnętrznie jako ścianki działowe przesuwne. 

System przesuwny może być stosowany zarówno do zabudowy pojedynczych balkonów, jak i kompleksowych realizacji. 

Oferowany przez nas system zabudowy balkonu może być uwzględniany zarówno w fazie projektowania, jak i modernizowania budynków już istniejących. Doskonale nadaje się do zabudowy loggi i balkonów wysuniętych.

Elementy przesuwne – okna i drzwi poruszają się na rolkach po prowadnicy dolnej o wysokości do 25 mm, składającej się z torów jezdnych (od 1 do 4) w zależności od ilości przesuwnych elementów. Każda kwatera posiada rolki łożyskowane, zapewniające swobodne przesuwanie nawet bardzo dużych powierzchni.

Profil S1200 produkowany i stosowany przez Naszą firmę, posiada właściwości odporne na warunki atmosferyczne, a w połączeniu z szybami wysokiej jakości, całość tworzy konstrukcję o estetycznym wyglądzie, wytrzymałości i bezpieczeństwie.

Niewątpliwą zaletą systemu jest łatwy i czysty montaż możliwy do wykonania w wykończonych pomieszczeniach. Utrzymanie okien w czystości nie stanowi problemu, zabudowa balkonu jest demontowana, wszystkie elementy są wyjmowane z prowadnicy.


WALORY ZABUDOWY BALKONU:


- zabudowa balkonu pozwala na nadanie nowych walorów estetycznych i użytkowych mieszkaniom z wielkiej płyty. Zabudowany balkon to nowa jakość mieszkania!


- zabudowa balkonu chroni przed kurzem, wiatrem i hałasem, dociepla mieszkanie i umożliwia wykorzystanie balkonu lub loggii dla celów rekreacyjnych przez sezon letni.

- system zabudowy balkonu składa się ze stałych i ruchomych części, co daje nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Mogą Państwo sami zadecydować zarówno o wyglądzie, jak i funkcjonalności;

- duża sztywność profili w zabudowie balkonu stworzonej przez producenta STOLAR-BUD pozwala budować przesuwne elementy nawet do 3m wysokości.

- zabudowa balkonu może stanowić zabezpieczenie przed włamaniem (jedną z opcji dodatkowych są zamki i ewentualnie zastosowanie szyby bezpiecznej)

- anodowanie profili aluminiowych podczas produkcji zabudowy balkonu gwarantuje użytkowanie balkonu bez śladów korozji i konieczności renowacji zabudowy.